Wiedza

Doświadczenie

Profesjonalizm

Pasja

Doradztwo inwestycyjne / zarządzanie sprzedażą nieruchomości / aukcje sztuki

 

Grupa ekspertów Fundacji przygotowała profesjonalny zespół doradców sprzedażowych na potrzeby obsługi rynków pierwotnego i wtórnego nieruchomości. Z chwilą nawiązania współpracy każdy Klient otrzymuje przydzielonego osobistego opiekuna, który pracuje na indywidualnie dobranej ilości ofert tak, aby jak najlepiej zabezpieczyć interes Klienta.

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności spoczywającej na nas w związku z zarządzaniem i obrotem finansami naszych Klientów.
Atutem naszej działalności jest nieodpłatny profesjonalny fotoreportaż, fachowa obsługa w Social Mediach przy wsparciu micro influencerów oraz sieci afiliacyjnej.
Świadomość, że globalny rozwój mediów społecznościowych zmienił nie tylko komunikację, ale też model podejmowania decyzji zakupowych spowodowała, że tradycyjna forma reklamy traci na znaczeniu na rzecz rekomendacji, którymi wymieniają się nabywcy. Odchodząc od komunikacji bezpośredniej z klientem i nawiązując kontakt z liderami opinii, blogerami i vlogerami budujemy zaufanie u odbiorców. Dzięki posiadanym zasobom i narzędziom nasza fundacja posiada zdolność do tworzenia kampanii, w których element zaangażowania i realizacji nieszablonowych działań jest kluczowym w procesie obsługi Klienta.

Zapraszamy do współpracy !

www.deweloperzy.eu