Kreacja wizerunku

Myślenie niekonwencjonalne oraz odwaga zmieniania otoczenia w oparciu o wieloletnie doświadczenia, przy wsparciu   ze strony ekspertów specjalistów/praktyków, to nasz sposób na osiągnięcie celu.. Interdyscyplinarne działania skonsolidowane wspólnym projektem pozwalają naszym partnerom uzyskać przewagę konkurencyjną. Sztuka w każdym miejscu wynosi jego markę na wyższy poziom. Jest wartością dodaną podnoszącą jakość. Bezpośrednio wpływa na podniesienie wizerunku  w oczach klienta. Często właśnie wartości dodane decydują o wyborze konkretnego miejsca. Profesjonalne zarządzanie organizacją wystaw artystycznych  połączone z kampanią reklamową w mediach społecznościowych wzmacnia wizerunek danego przedsięwzięcia jednocześnie wpływając na efektywność  sprzedaży.

Eventy

Organizacja eventów dla instytucji publicznych i prywatnych, dni otwartych na inwestycjach deweloperskich, stoisk promocyjnych  w kraju i zagranicą.

Wędrująca galeria – zagospodarowanie powierzchni w lokalach komercyjnych służące ich komercjalizacji lub poprawie wizerunku. bogata oferta twórców, możliwość organizacji aukcji, wystaw malarskich, fotograficznych, prezentacja rzeźby

Wspieramy przedsięwzięcia komercyjne w kreacji marki.

.Członkowie naszego zespołu zajmują się efektywnie  promocją polskiej polskiej  twórczości w kraju i zagranicą od 1998r.

Posiadamy doświadczenie w animacji i zagospodarowywaniu powierzchni  wystawienniczej do 1600 m2!

Agency Interactive

• Social Media - profesjonalne tworzenie oraz zarządzanie treścią wydarzeń.

Wielopłaszczyznowe rozwiązania zarówno z dziedziny informatyki jak i marketingu internetowego, zabezpieczeń oraz stałego monitoringu postępu efektywności rozwoju danego przedsięwzięcia

W celu optymalizacji działań wykorzystujemy cały potencjał mediów społecznościowych, uwzględniając ich korelację.

• Projektujemy i wdrażamy serwisy internetowe/strony responsywne wraz z system do zarządzania treścią /CMS/. 
• Kreujemy wizerunek w mediach społecznościowych w oparciu o międzynarodowe standardy. • Na potrzeby kampanii tworzymy autorską grafikę, produkcje video, fotoreportaże. 
• Zarządzamy treścią, tworzymy blogi.

Przyczynialiśmy się m.in. do rozwoju kreacji wizerunku licznych jednostek administracji samorządowej oraz wybranych placówek dyplomatycznych.

Działamy profesjonalnie i z pasją.

Zapraszamy do współpracy.