Od momentu powstania Fundacji aktywnie promujemy Polskę na rynkach zagranicznych. W naszym kraju głownie koncentrujemy się na promocji kultury isztuki. Mamy na swoim koncie liczne ekspozycje zbiorowe jak i indywidualne, nakierowane na promocję i wsparcie polskich artystów.  Działając aktywnie na rynku sztuki nie zapominamy o artystach młodych oraz młodzieży.

 

Nasze Konkursy


1. Nasza Fundacja była pomysłodawcą i głównym realizatorem konkursu ''Ilustracja do bajki rosyjskiej". Łącznie nadesłano 979 prac. Uczestnikom gratulujemy hartu ducha twórczego, inspiracji, wyobraźni a przede wszystkim talentu.

2. Byliśmy także głównym organizatorem międzynarodowego konkursu na ilustrację do bajki żydowskiej "Majses w ilustracji" mającym na celu promocję artystów oraz rozpowszechnianie dorobku kultury żydowskiej.  

Aleja Sztuki

W ramach targów edukacyjnych animujemy powierzchnię 1600 m²  !!!

 Jako autorzy inicjatywy dobieramy artystów oraz koordynujemy liczne z tej okazji eventy:
warsztaty grafiki, lekcje rysunku/portretu, warsztay fotograficzne, aukcję sztuki...
Projekt miał na celu uwrażliwienie społeczeństwa na aspekty sztuki oraz możliwości obcowania z nią nie tylko w galeriach i muzeach. 

W ramach wystaw indywidualnych udostępniono prace takich artystów jak :

Witold Fiedziuk, Robert Jacek Dzwonkowski, Jakub Wiejacki, Marzanna Napióra, Jakub E. A. Werfel, Sebastian Grochocki, 
Szymon Ryczek, Marcin Wydrzyński, Juliusz Zieliński.

Business

Bezpośrednio, podczas pobytów zagranicznych reperzentujemy polską przedsiębiorczość, kulturę i sztukę m.in. uczestnicząc  aktywnie w  kluczowych inicjatywach gospodarczych Europy ; targach miedzynarodowych, forach binsesowych oraz towarzyszacym tym wydarzeniom prelekcjach, odczytach, spotkaniach, ze szcególną uwagą odbieraliśmy prelekcje nt. tendencji w Social Media oraz ich wukorzystaniu w srodowisku biznesowym.  Nasi przedstawiciele byli obecni m.in. na Międzynarodowych Targach Franczyzowych - The British and International Franchise Exhibition/Olympia/ , London Wine Fair /Olympia/, The Meeting Show /Olympia/  

Wychodząc na przeciw potrzebom przedsiebiorców w ramach inicjatywy Exposition Point organizujemy wystawy, aukcje sztuki, eventy zapewniając równoczesnie profesjonalne wsparcie dla biznesu w obszarze Social Media.

 

Momu - Warszawa, 9-10. 2017

Kościuszkowiec - Warszawa / Wesoła 21.10. 2017

Aukcja Sztuki 11 grudnia 2017

Elektoralna 24 /Warszawa/ 17.12. 2017

Nowogrodzka 10  /Warszawa/ 8-22 marca 2018 Exposition Point

https://danielnorbertjankowski.blogspot.com/​​​​​​​