Praca stała oraz dodatkowa  (również dla osób posiadających status studenta)

  • Oferujemy: szkolenie wdrażające, wsparcie koordynatora merytorycznego – infolinia, nieodpłatny dostęp do profesjonalnego programu, bazy danych. Dla liderów możliwość awansu w strukturach Fundacji.

  • Wartości dodane: zdobycie doświadczenia przy obsłudze Social Media na poziomie komercyjnym, szkolenia sprzedażowe, kurs technik fotograficznych, referencje od Fundacji międzynarodowej w języku angielskim i hiszpańskim. Pomoc przy organizacji eventów i promocji młodych artystów. Praca w przyjaznej atmosferze, zdobywanie nowych doświadczeń, rozwój osobisty i wiele innych korzyści.

    Aktualnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska :

* Koordynator ds. sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym
* Doradca ds. inwestycyjnych/Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

* Koordynator działu Social Media
* Event manager

* Manager Fundacji ( zarządzanie działami Fundacji w oparciu o Kontrakt Managerski )
* Poszukujemy koordynatorów do działu promującego artystów Fundacji
* Wolontariusze oraz koordynator Konkursu " Malujemy Chiny "

Zadania :
opracowywanie strategii rozwoju działu, pozyskiwanie nowych powierzchni ekspozycyjnych, przygotowywanie eventów, dobór nowych artystów, ustalanie cen prac oraz prowizji dla twórców (na początkowym etapie służymy szkoleniem i wsparciem ).

Zapraszamy do odbycia praktyk i stażu w działach:
- Social Media, zarządzanie profilami społecznościowymi Fundacji
- Dział lingwistyczny, tłumaczenia, współpraca międzynarodowa
- Dział prawny
- Krytyka sztuki, historyków i teoretyków sztuki
- Redakcja tekstów
- Public relations
- Reportaż foto-video

Konkurs na kandydatów do zarządu Fundacji.
Zapraszamy do kontaktu managerów, kreatywnych liderów, osoby potrafiące tworzyć zespoły ludzkie oraz nimi zarządzać. Doświadczenie w NGO mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny. Natomiast: dyspozycyjność, konsekwencja w działaniu, kreatywność, praca zespołowa są cechami wymaganymi.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca roku - 30 czerwca 2019

Trenerzy personalni i dietetycy - współpraca barterowa.
Zapraszam do współpracy przy tworzeniu wizerunku nowo powstającej inicjatywy związanej z treningiem personalnym oraz dietetyką - ogólnopolskiej bazy informacyjnej. W zamian za publikowanie jednego posta w tygodniu na FB oferujemy darmowy wpis w płatnej bazie danych.

Specjaliści ds. sprzedaży nieruchomości /doradcy ds. inwestycyjnych.
Poszukujemy także specjalistów, którzy będą tworzyli profesjonalne zdjęcia, filmy i plany mieszkań. Będą przygotowywali oferty oraz prowadzili prezentacje nieruchomości. Współpracowali z innymi agentami, deweloperami, architektami, zarządcami nieruchomości i fotografami.

info/kontakt:

tel. 784 879 224

info@foundation.org.pl